18 czerwca, 2024

Bransoletki to często wybierane dodatki do kobiecych ubrań. Świetnie sprawdzają się dosłownie w każdej stylizacji – wystarczy dopasować odpowiednią bransoletkę do ubrania i cała, harmonijna wizja zmienia się w rzeczywistość! Dziś przyjrzyjmy się bliżej jednemu z kilku typów, z jakimi możemy mieć do czynienia, czyli bransoletce typu koło (bangle).

Koło kołu nierówne

Bransoletka typu koło wielu z nas kojarzy się z najprostszym dodatkiem w postaci cienkiego paska metalu (złota albo srebra), który stanowi zwykłą obręcz wokół nadgarstka. Oczywiście, tak właśnie mogłoby być, jednak nie każde koło musi być aż tak proste.

Możemy bowiem z łatwością znaleźć zachwycające szerokie bransolety, ozdobne modele, jak i proste bransoletki otwarte (flexi). Każdy z tych rodzajów odznacza się specyficznym wyglądem i można go nosić w inny sposób. Zobacz, jak różnorodnie prezentują się poszczególne typy na stronie https://www.allezloto.pl/zlote-bransoletki-bangle-c_781 i wybierz najbardziej odpowiednie.

Samodzielna ozdoba dłoni

Szerokie bransolety oraz te, które są ozdobione kamieniami szlachetnymi lub skomplikowanymi wzorami, najlepiej będzie nosić samodzielnie. Tego typu bransolety po prostu nie potrzebują dodatkowych uzupełnień, a ich piękno najlepiej zobaczymy, kiedy nic go nie zaburzy. Co więcej, dodając do nich cienką i niepozorną biżuterię, moglibyśmy ją całkowicie ukryć w bliskości bardziej wyrazistego dodatku, co także nie spełniłoby naszych oczekiwań.

Kilka(naście) bransoletek na raz

Lubisz nowoczesny styl, jakim jest layering? W takim razie wykorzystaj kilka prostych kółek lub bransoletek flexi, które świetnie sprawdzą się połączone w jedną całość. Zadbaj o to, by miały wspólny motyw, na przykład ten sam design, ten sam ozdobny kamień albo rodzaj złota. Dzięki temu będą wyglądać naprawdę harmonijnie.